menu close menu

cilt bakımı

cilt-bakim1 

Dış etkiler ve zamanın yıprattığı cildiniz bakımla genç ve sağlıklı kalır.

 

Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek, yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

Cildimizin canlılığı, parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerindendir. Dolayısıyla 20’li yaşlardan itibaren her bayanın temizlik, bakım ve koruma amaçlı olarak ayda bir kez cilt bakımı yaptırması çok faydalıdır.

 

Dış etkiler ve zamanın yıprattığı cildiniz bakımla genç ve sağlıklı kalır. Cilt Bakım cihazımızda; Frimatör, Yüksek Frekans, Vac-Spray, Yüz ve Vücut Masajı, Lifting, İyontoforez, Skin Tester (Dijital nem Ölçümü, cilt analizi bölümü), Işıklı Büyüteç ve Vapozon üniteleri bir arada bulunmaktadır.

10 üniteli ve üç adet farklı cilt analiz sistemi ile cilt bakım cihazı diğer cihazlara göre daha çok uygulama çeşitliliği sunar.

  

Cilt Gençleştirme

Lazer Epilasyon

Kilo Kontrolü